Kempingai

Kempingas „Mindunai“ 12

kempingas

Žemėlapis:

zemelapis

Komentarai:

  Violeta

  Neseniai grįžome iš viešnagės Mindūnų kempinge. Nuostabi gamta, nepaprastai gražus ežeras. Ramybę ir aukšta bendravimo kultūra pasižymėjo mielos kempingo administratorės. Didelis dėkui, (atsiprašau, vardo nepamenu)jaunai administratorei, kuri nepaisė jos darbo valandų ir nakties metu pagelbėjo mums su triukšmingais poilsiautojais. Kadangi tai buvo mūsų atostogų pirmas kartas šiame krašte, viliuosi sugrįžti ir kitais metais. Sėkmės Jums!

  liepos 8, 2013
  SH

  Savininkas gyvulys, su zmonem sneket nemoka. Keikia net neissiaiskines situacijos. Vaziuoti patarciau nebent pencininkams arba tiems kurie 9valanda eina miegoti , nes kitais atvejais lauke kalbeti neleidzia o jeigu miske sukteli viena kita karta tai kviecia policija.

  rugpjūčio 31, 2011
  Martynas tmd

  Tiems kas apie šeimininką blogą žodį sako - patys nelabai ką su vokia. Šeimininkas tiesus žmogus - jei kažką darysi ne taip - išdroš nevydniodamas į vatą. Aplinka super sutvarkyta. Nuorūkos nerasi. Pilnas servisas. Ko paprašysi - tą ir gausi. Kolektyvas superinis. San. mazgai puikūs. Mielieji, nereikia šmeižti. Turbūt konkurencija daro savo. Laikykis Romai! :)

  liepos 24, 2011
  Gabrielė

  Grįžtame ten jau trečius metus, nes labiausiai patinka gamta, gražus miškas, nepaprastas ežeras, lieptai į vandenį. Būnam su palapinėmis, tad šneku tik apie šį poilsio būdą. Kad nebūtų šilto vandens dar neteko patirti :D Dušai, tualetai, virtuvė yra.. Viskas gerai. Tik malkos galėtų tiek ir nekainuoti. Tenka šakalius rinktis. O iš valčių po lietaus vandenį irgi galėtų išsisemti, kad patiems poilsiautojams susimokėjus pingus už nuomą su kibrėliu nereiktų vargti. Na o parėkaujančių poilsiautojų kiekvienais metais atsiranda, tad šiuo atžvilgiu visiškos ramybės nėra, tenka važiuoti tada, kada mažiausia tikimybė, jog jų bus :) Kitavertus, kur nors kitur miške didesnės ramybės turbūt sunkiai rasi :)

  liepos 7, 2011
  Virga

  Grižome puikiai pailsėje. Rekomenduojame visiems. Puiki aplinka, linksmų plaučių geraširdis bosas. Personalas paslaugus ir geranoriškas. Ramybė, incidentų jokių. Gal problemos tik tiems, kurie atvyksta su ne tikrais bičiuliais ir draugais, bei ne tik paisėti svarbiausia.

  liepos 29, 2010
  Goda

  Praeitais metais poilsiavom, tai paliko labai gerus ispudzius. Jokio triuksmo (salia kitam namelyje pabande po 22 val paleisti garsiau muzika, tuoj priejo berniukas, paprase patildyti), labai fainai sutvarkyta aplinka, gerai irengti aikstynai, patys nameliai tvarkingi, yra viskas ko reikia normaliam aktyviam poilsiui. Buvom su vaikais, tai jie dar ir siemet svaigsta, kada vaziuos prie to ezero. REKOMENDUOJU!!! P.S.:o vagiu reikia saugotis visose poilsinese, seimininkai sargu prie kiekvieno neuzrakinto namelio nepastatys...

  liepos 13, 2010
  Roze

  Antisanitarines salygos. Ir jei pasiūlys pasinaudoti siltu vandeniu duse - netikėkit, nes pasildyto vandes įpils i kibirą, kur tualetus valo ir pasiūlys apsiprausti.Kempingas neatitinka skelbiamo savo statuso.

  liepos 7, 2010
  siaubas

  Seimininkas tikras asilas,jau tokio nekulturingo zmogaus nesu macius,as pasibaisejusi ,gyvenime ten nevaziuosiu ir draugam nerekomenduosiu

  liepos 5, 2010
  turistas

  as taip pat pernai nuo vagiu nukentejau, seimininkas turetu kaz ko is tikruju imtis, taip buti tikrai negali. ten tikrai smagu, bet kaip randi viska iskuista, nuotaika ilgam sugadinta.

  birželio 14, 2010
  Pritariu Marytei

  Jau vagys tai paliks neisdildoma pamoka.Seimininkai tikrai neperspeja.Saugokite savo daiktus ir save

  rugpjūčio 11, 2009
  Maryte

  Gal ir ramu,nera chroniu,tvarka.....bet vagys taip patvarko,kad pagalvojus plaukai pasišiaušę...Taip,kad rinkitės atsargiai.Šeimininkas tikrai neperspės dėl vagysčių

  rugpjūčio 9, 2009
  Jonas

  Smagu ten, geras kolektyvas, ramu, nera jokiu chroniu, tvarka

  balandžio 9, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.