Aktyvios pramogos > Vairavimo pramogos

Keturračiai Vilniuje: Pasiardyk su keturračiu 1

Pabodo darbe? Nori kažko naujo? Pasiilgai nuotykių? Atvažiuok pas mus ir gerai pasiardyk su keturračiu motociklu.

Keturratis motociklas gimė iš bandymo sujungti geriausias automobilio ir motociklo savybes. Šiuolaikinis keturratis turi savo specifiką ir ypatumus, kurie skiriasi nuo kitos mototechnikos. Smagus pasivažinėjimas garantuotas, viskas priklausys tik nuo jūsų, kadangi keturračiai netik varomi visais keturiais ratais bet ir turi mechaninę pavarų dėžę. Todėl išliaka galimybė pasirinkti jums patinkantį važiavimą.

Keturračiai turi platų pritaikymą fermose, miškuose medžiojant ir, kaip jau tapo įprastą, pramogose.

Todėl siūlome išbandyti sportą, kuris reikalauja rimtos sportines praktikos, ir įrodyti sau ir aplinkiniams jog praeitame gyvenime buvot plačiai žinomas fermeris, kuris nenulipdavo nuo keturračio.

Maloniai kviečiame ir nė karto nesėdėjusius keturračio balne prisijungti prie pašėlusio pasivažinėjimo. Ištrūkti iš Vilniaus šurmulio ir pasidraskyti miško aikštelėje bei keliukais. Mūsų instruktoriai pastoviai prižiūri Jūsų judėjimą trasoje.

Kainos:
30 minučių: 110 lt.
1 valanda: 200 lt.

Komentarai:

    Kristina

    Pastebėjau, jog pagrindinė problema, kodėl nėra mėgstami keturračių mylėtojai yra ta, kad jie niokoja gamtą. Dažnai išgirstami skundai, kad yra važinėjama neleistinose vietose ar jų elgesys kelyje yra agresyvus. Džiugu, jog tarp šio sporto mylėtojų atsirado žmonių, kurie siekia bendro, draugiško sutarimo. Svetainėje motomanai.lt radau skyrelį “už gamtą” , kuriame nudžiugau pamačiusi, jog aplinkosaugininkai ir motomanai gali sutarti ir rasti abiem pusėms tinkamą sprendimą.

    liepos 11, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.215.16.238
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.