Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Alytaus rajonas

Kupinų kaimo turizmo sodyba 9

„Kupinų sodyba“ įsikūrusi Alytaus raj. Pivašiūnų sen., Mikalavo km. Siūlome poilsį
ramioje, moderniai įrengtoje sodyboje, lengvai pasiekimoje plentu-
Alytus-Pivašiūnai-Onuškis-Trakai. Sodyboje galėsite mėgautis tiek ramiu, tiek
aktyviu poilsiu.Sodyboje įrengtos 2 pokylių salės: 80 ir 60 vietų, puikiai tinka
tiek įvairioms šventėms tiek konferencijoms bei seminarams rengti.Jūsų pareidavimu
teikiame tradicinį lietuvišką , kokybišką maistą. Nakvynei turime 70 vietų:
dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose su WCYra 2 didelės pavėsinės, 10 vietų
pirtis, stalo tenisas, stalo futbolas ir kubilas. Vienam asmeniui nuo 50 Lt, visos
sodybos nuoma nuo 1000 Lt.

Komentarai:

  Irena

  Kad nebutu svente sugadinta bėkite kuo toliau nuo šitos sodybos,pradedant nuo maisto ir bagent nakvyne yra tikras siaubas.

  rugpjūčio 6, 2016
  Kristina

  Noriu , kad visi isgirstu: NEREKOMENDUOJU NIEKAM SITOS SODYBOS. Nezinau, ar savininkai sukciai, viskas sitoj vietoj gerai, bet MAISTAS bjaurus. Buvo sugadintos visos vestuves, nenorejom nieko sakyt seimininkei, nekvaila, pati mate, kad mazai kas valge, karstu patiekalu garnyras-morkos,pasvinkusios, liezuvis visas pajuodes-senas, mesa dvoke, zuvis-patylesiu. Va uz sriubyte visi gyre, ir uz duona kepta. Dar vienas dalykas: Visu pirma vaikams neskit karstus valgius, o ne pabaigoj, kai visi pavalge.

  rugpjūčio 7, 2013
  gabija

  Sukčiai savininkai šios sodybos, buvom susitarę pasirašę sutartį palikę rankpinigius. Po mėnesio atvažiavo ir pareiškė, kad rado jog tai dienai kitiem išnuomavo numetė pinigus ir liepė kitą dieną išsirinkt. Kai pasakėme, kad mums kita diena netinka, ir norėjom dėl netesybų susitart pradėjo išsisukinėt ir nieko nesumokėjo, atsargiai su Jais žmonės!

  balandžio 10, 2013
  Vladas

  ''Juozai''-Evaldai atsivežei pasisamdęs savo virėjas[kurios dabar dar keikia tave],savo maistą,savo aptarnavimą,nes mūsų kaina 70lt tau buvo labai brangi susimokėjai tik už sodybą,toliau nuo tokių už sakovų.

  liepos 17, 2012
  Juozas

  Visiskaiitariu komentarams. Niekam nerekomenduoju šių vekėjų. Visų pirma - nesąžiningi savininkai. Priskaiciuoja nebūtų dalykų. Prieš išsinuomuojant sako, kaip čia viskas bus idealu ir kokia tobula bus Jūsų šventė, kaip jie labai stengiasi ir t.t., o kai ateina laikas tada pradeda skaičiuot centus ir prasideda problemos, nes per vėlu kažkur pabėgt. Todėl nesigadinkit nervų ir eikit kitur. Taip pat aptarnavimas apgailėtinas. maistas neatitinka kainos, nors ima 70 Lt nuo žmogaus+dar nuoma nuo žmogaus (ir įskaičiuos ir mažus vaikus, kurie vos vaikšto, be to kitus nuomos kaina būna visos sodybos, o čia nuo žmogaus ir dar net neleidžia paskui naudotis virtuve, nes jiem elektra brangiai kainuoja). Nuosirdžiai sakau, akd čia gali eiti tik studentai betonofkes svesti, bet ne rimtos sventes

  liepos 13, 2012
  Vladas

  Kodėl nerašote, kad užsimanėte papildomų paslaugų? p.Rima

  birželio 11, 2012
  Vladas

  Kodėl nekalbat: ką pridirbote sodyboje Tomai?

  birželio 11, 2012
  rima

  As asmeniskai pritariu Tomai. Tai didele nesamone su sia sodyba. Irena tai labai faina, bet jau jos brolis tai tikras nevykelis. Arogantiskas, nesukalbamas ir kainu plesikas. Kai lieka savaite pries svente kainas kelia nesamoningai, nesvarbu kad yra pasirasyta sutartis. tikrai nerekomenduoju sios sodybos, nes turesit problemu del jos savininko.

  gegužės 19, 2012
  Tomas

  Šios sodybos nerokomenduociau dideliai seimos šventei. Šioje sodyboje mes šventėme šeimos šventę ir paskutinę savaitę iš sodybos šeimininkų sulaukėm daug netikėtumų. Iš anksto susiderinkit visas smulkmenas, nenustemkit, kad po sventės uz daug ka papildomai teks susimoketi (del ko nebuvo tartasi).

  rugpjūčio 31, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.