Metų renginiai > Archyvas

Lietuvos vandens turizmo maratonas 0

Maratonas vykdomas 2008 m. gegužės 31d. Merkio upe. Startas 12.00 val. prie tilto per Merkį Senojoje Varėnoje. Atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę, prie bažnyčios. Finišas Puvočiuose, Grūdos ir Merkio santakoje.
Dalyvių registracija:
registracija vyks gegužės 31d. iki 10.30 val. varžybų starto vietoje.
Maratono trasa apie 30 km. Merkio upe. Varžybos vykdomos pagal keliautojų sporto varžybų taisykles. Kontrolinis laikas skelbiamas prieš startą.

Renginio nuostatai:

I. Laikas ir vieta
Maratonas vykdomas 2008 m. gegužės 31d. Merkio upe. Startas 12.00 val. prie tilto per Merkį Senojoje Varėnoje. Atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę, prie bažnyčios. Finišas Puvočiuose, Grūdos ir Merkio santakoje. Dalyvių registracija gegužės 31d. iki 10.30 val. varžybų starto vietoje.
II. Dalyviai
Varžybose gali startuoti visi vandens sporto ir kelionių mėgėjai, neribojant amžiaus. Startuoja dvivietės vyrų, mišrios ir vienvietės (vyrai ir moterys vienoje grupėje) įgulos ir pripučiami plaustai. Įskaita individuali ir komandinė. Komandos sudėtis – vyrų ir mišri įgulos. Maratone startuojama kelioninėmis baidarėmis , vienviečiais kajakais (išskyrus sportines valtis) ir plaustais (4 įskaitiniai dalyviai).
III. Vadovavimas ir vykdymas
Maratoną organizuoja Lietuvos keliautojų sąjunga, Varėnos švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Vandens slalomo ir turizmo klubas „Yris“.
IV. Programa
Maratono trasa apie 30 km. Merkio upe. Varžybos vykdomos pagal keliautojų sporto varžybų taisykles.Kontrolinis laikas skelbiamas prieš startą.
V. Rezultatai, apdovanojimai
Įgulų rezultatai nustatomi pagal trasoje sugaištą laiką. Komandos vieta nustatoma sumuojant vyrų ir mišrios įgulų rezultatus (laikus). Dalyviai, užėmę I-III vietas, apdovanojami Lietuvos keliautojų sąjungos diplomais ir medaliais bei Varėnos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus dovanomis. Komandos, užėmusios I-III vietas, apdovanojamos Lietuvos keliautojų sąjungos diplomais ir taurėmis. Geriausią rezultatą pasiekusios vyrų ir mišrios įgulos, plaukusios sudedamosiomis turistinėmis baidarėmis, apdovanojamos prizais.
Atskirai apdovanojamos veteranų įgulos (abiejų dalyvių amžius ne mažiau 50 metų). Apdovanojimai vykdomi, jei atskiroje laivų klasėje dalyvauja ne mažiau 5 įgulų.
Visi varžybų dalyviai apdovanojami emblemomis.
VI.Priėmimo sąlygos
Organizacines maratono išlaidas padengia Lietuvos keliautojų sąjunga ir Varėnos švietimo, kultūros ir sporto skyrius. Apdovanojimų fondas sudaromas iš dalyvių starto mokesčių.
Dalyvių maitinimo ir kelionės išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija arba patys dalyviai.
Dalyvių autotransportas iš starto į finišą bus palydėtas 10.00 val. Vairuotojai iš Puvočių į startą organizatorių transportu išvyksta 11.00 val.
Nakvoti starto vietoje neleidžiama.
Starto mokestis kiekvienam dalyviui 5 Lt, moksleiviams, studentams ir pensininkams – 2 Lt.
Dalyviams būtinos gelbėjimo liemenės.

Informacija tel: 8-5-2335930, 8-650-23448, 8-698-71220
Elektroninis paštas: keliautojai@gmail.com

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.215.16.238
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.