Kelionių maršrutai > Pėsčiųjų maršrutai

Maršrutas pėsčiomis: Radailiai – Dino parkas bei dvaro teritorija (pritaikyta mažiesiems turistams) 0

Vasaros savaitgaliai džiugina puikiais orais, ilgas gražiais vakarais, saulėtomis dienomis – taigi suteikia visišką laisvę mėgautis laisvalaikio teikiamais malonumais. Vieną iš savaitgalių galite skirti mažiesiems pabiručiams pradžiuginti. Vaikučiams puikiai tiktų dienos kelionė į pirmąjį Lietuvoje ir Baltijos šalyse, tik pernai duris atvėrusį Dinozaurų parką – „ Dinoparką – Radailiai“.

 

 MARŠRUTO CHARAKTERISTIKA

 

Maršruto atstumas

Maršruto trukmė

Orentacinė degalų kaina

Orentacinė lankomų objektų kaina

 

 

 

RADAILIAI

 

A. DINO PARKAS

 92608719

2013 metų vasaros pradžioje duris atvėrė visų vaikučių ir jų tėvelių džiaugsmas – pirmasis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse Dino parkas. Tie, kas prisimena, įspūdingas dinozaurų muliažų parodas T. Ivanausko muziejuje, turėtų puikiai suprasti, ko tikėtis vykstant į šį išskirtinį parką, o tie, kurie nenutuokia apie ką kalbame,  tiesiog privalo tai pamatyti. Parke naujus namus atrado per 40 natūralaus dydžio dinozaurų muliažų. Jie ne tik atrodo kaip tikri, bet ir riaumoja bei juda. Dinozaurai skirtingų rūšių, čia galima aptikti žolėdžių, mėsėdžių bei žuvėdžių gyvių, kurie įkurdinti natūralioje gamtinėje aplinkoje. Didžiausias eksponatas laisvalaikio parke siekia net 12 metrų aukštį ir 20 metrų ilgį. Dalis parko „gyvetojų“ yra statiški, jie tiesiog nori įsiamžinti su juos aplankančiais mažaisiais draugais bei jų tėveliais.

Laisvalaikio parke galite ne tik laisvai pasivaikščioti, apžiūrėti ekspoziciją ir susipažinti su įvairiomis dinozaurų rūšimis, tačiau ir sudalyvauti edukacinėje programėlėje. Renginio metu, kiekvienas dalyvis pasijus išvykęs į prieš milijonus metų išnykusių dinozaurų paiešką. Kiekvienam dalyviui duodama gipso molio plokštė, bei įrankiai kaltukas, graibštukas ir teptukas. Jų pagalba vaikai skaptuoja dinozauro paveikslą arba ieško išsibarsčiusių dinozaurų detalių. Iš detalių vaikai surenka dinozaurus ir vežasi juos namo. Tai puikus suvenyras- prisiminimas apie Dinozaurus.
Dinozaurų šou trukmė: 35min- intensyvaus veiksmo, 10min- pasiruošimams.

B. RADAILIŲ DVARAS

 radailiudvaras-radailiu-pirtys-prie-pirciu-veikia-kavine-viesbutis-radailiu-dvaras-webt

Parkas įsikūręs prie žavingo Radailių dvaro. Kadangi jis tik 7 kilometrai nuo Klaipėdos, galite  dienos kelionę paversti savaitgalio išvyką. Čia Jūs galėsite apsistoti ir pasimėgauti gražia aplinka, jaukiais viešbučio apartamentais, unikaliomis pirtimis. Antrąją dieną galite nukeliauti į Lietuvos nepakartojamą uostamiestį  – Klaipėdą ir ne tik pasigrožėti įspūdingu miestu, bet ir nukeliauti prie jūros ar aplankyti Jūrų muziejaus ekspoziciją.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.