Lankytinos vietos > Klaipėda

Mini Zoo 4

Važiuojant iš Klaipėdos Kauno link dešimtajame kilometre poilsiautojo akį turėtų patraukti nesena nuoroda dešinėn – į gamtininkų centrą „Mini Zoo“, įsikūrusį Jonučių kaime.
Tai privatus zoologijos sodas Klaipėdos rajone, kuris buvo įkurtas 2002 m. Savininkas – Edvardas Legeckas. 2,5 ha ploto zoologijos sode eksponuojama apie 600 gyvūnų rūšių.
Jau 2007 m. šiame privačiame zoologijos sode lankytojai galėjo apžiūrėti lamas, liūtus, tigrą, hienas, vilkus, lūšis, kupranugarius, asilus, ponius, danielių, beždžiones, ūdrą ir kt. gyvūnus.
Aptvarus bei gyvenamąsias vietas įrengė ir gyvūnus prižiūri patys šeimos nariai, kartais padedami giminaičių, draugų ar iš mokyklų atvažiuojančių moksleivių, kurie tai daro su malonumu. Gyvūnai čia apsigyvena padedant Lietuvos, Lenkijos, Kaliningrado ir Latvijos zoologijos sodams.
„Mini Zoo“ yra išlaikomas daugiausia savininko lėšomis. Sulaukiama paramos iš vietinių ūkininkų, privačių įstaigų, parduotuvių. Kiekvieną savaitgalį organizuojamos talkos tvarkant zoosodo aplinką.

Už visuomenės švietimą Lietuvoje apie gyvūnų globą, pagalbą kenčiantiems, sužeistiems gyvūnams, bei laukinių gyvūnų reabilitaciją 2004-aisiais E. Legeckas buvo apdovanotas ženklu „Sekime šv.Pranciškaus pavyzdžiu“.

Lankymas vasaros metu galimas kasdien, 10-20 val.

Adresas
Jonušų k., Klaipėdos r.

Kontaktiniai duomenys:

tel. 8 46475063, 8 68710283

Komentarai:

  emilija

  labai fainas sodas

  balandžio 23, 2010
  virgis

  Manau i navigacine ivedus Jonuciu km.nebutu jokiu problemu susirasti,o istikro tai tikrai turetu kazkas pasirupinti reklama.Butinai ir as vaziuosiu i ta pasaka :)

  rugpjūčio 2, 2009
  Justinas

  Užsukome ten labai spontaniškai, tačiau tikrai nesigailiu, dar tiek gyvenime nebuvau matęs gyvūnų vienoje vietoje :) Juokingiausia buvo, kai lama užtvėrė kelią ir nepraleido, kol nuo medžio nenuskyniau ir nesumaitinau keleto lapelių :D Tiesiog pasaka ten :)

  liepos 6, 2009
  daidas

  Anksčiau pamenu buvo rodyklė su užrašu.Neseniai važiavau Kauno pusėn ir tos rodyklės nemačiau.Gal tie kelininkai išvertė. Kauip lengviau susigaudyti.

  birželio 26, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.239.95.36
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.