Kaimo turizmas > Telšių apskritis > Plungės rajonas

Mortos Mikašauskienės kaimo turizmo sodyba 16

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 30
Viso numerių: 14
Viso namelių: 6

Kainų ribos:
Numeris: 100-120 Lt
Namelis: 200 Lt
Sodyba: 1200-2000 Lt

Moderni sodyba Žemaitijos nacionaliniame parke, prie švariausio ir skaidriausio Platelių ežero. sodybos teritorijoje yra 2 žuvingi tvenkiniai, šalia – skaidriausias ir giliausias Žemaitijos ežeras, Šeirės miško parkas, Platelių dvaro parkas. Poilsiautojai apgyvendinami patogiuose dviejų, trijų kambarių apartamentuose gyvenamajame name 2-ajame aukšte, pagrindiniame pastate su sale ir pirtimi ir vasaros nameliuose.

Šią sodybą renkasi žmonės, mėgstantys ramų poilsį prie ežero, miške, aktyvų vandens sportą Platelių jachtklube (buriavimas, vandens dviračiais, povandeninis nardymas, plaukiojimas), pažintinę veiklą Žemaitijos nacionaliniame parke.

Sodybos šeimininkė yra tautodailininkė akvarelistė. Visa šeima – buriuotojai. Sodyba turi turistinę burinę valtį, kuria vykdomos ekskursijos po ežerą ir salas su visomis gido paslaugomis.

Taip pat galime suteikti geras sąlygas seminarų, susitikimų ir konferencijų (iki 40 asmenų) organizavimui.
Poilsiautojams, kurie pasirenka mūsų sodybą ilgiau nei 3 dienoms, taikomos nuolaidos.

Gandriukų skaičius:3

Ežero g. 33,
Plateliai,
LT-90420 Plungės r.

Komentarai:

  Gina

  Buvau pirma ir paskutini karta sioje sodyboje,labai nepatiko seimininkes bendravimas su klientais, kaina tikrai nera pigi tikrai tikejausi daugiau tvarkos, tiesa dar gavom barti todel kad siuksliu nerusiavom ?

  liepos 19, 2017
  POILSIUTOJAS

  Labai gaila, bet sodyba tikrai neatitinka reklamos: nešvaru, patalynė sutrinta nesuprasi ar skalbta, blogas kvapas, ir labai nesvetinga ir nemaloni šeimininkė. Matyt moteris jau pavargo nuo svečiu ir jai reiktu kurį laiką pailsėti, ji atvirai rodo nepasitenkinimą savo sodybos lankytojams, kurie beje už viska susimoka.ilsejomes pernai siemet tikrai nebevaziuosim ir kitiem nepatariam

  rugpjūčio 6, 2013
  Ingrida Daunienė

  Mes šioje sodyboje buvome rugpjūčio 11 ir 12 dienomis, gretimame namelyje kurio gyventojai parašė šį nemalonų ir neteisingą komentarą. Matėme kaip jie elgėsi , o šeimos tėvas pasiuntė savo paauglius vaikus vogti malkas iš šeimininkų malkinės,kur juos ir užtiko . Tai jie Čia rašo kerštaudami. Tomis dienomis čia ilsėjosi gal 20 ar daugiau žmonių, ir niekam nebuvo nešvarių namelių ar patalynės, tai tik įrodymas kad blogai yra tiems kas važiuoja į kaimo sodybas vogti arba mano kad gali visko naudotis nesusimokėdami

  rugpjūčio 14, 2012
  poilsiautojai

  Nusivylėm. važiuojam jau ne pirmi metai, bet šiemet turbūt paskutinį kartą. Namelį gavom ne tą, kurį užsakėm telefonu ir jokio protingo paaiškinimo kodėl.Viduje smirdėjo kanalizacija, patalynė kėlė didelių abejonių kada ji keista, virš lovų voratinkliai,nešvaru.Beje nors nuomojom visą namelį už vaikus turėjom sumokėti papildomai.

  rugpjūčio 11, 2012
  Poilsiautojas

  Labai faina sodyba, daugybe nameliu, nameliai puikiai irengti, su visais patogumais uz prieinama kaina, salia namelio yra prudelis, kur vanduo tikrai svarus, yra irengtos zaidimu aiksteles vaikams, krepsinio bei tinklinio aiksteles, viskas puiku, iki plateliu ezero vos keli simtai metru. labai faina! rekomenduoju!

  liepos 15, 2012
  Gabrielė

  Buvom su draugais visą ilgąjį savaitgalį, pailsėjom puikiai. Nameliai maži, bet tvarkingi, viskas ko reikia poilsiui. Lovos tvarkingos, patalynė švari, rankšluosčių užtektinai, indų minimaliai, kiekviename kambaryje dušas su tualetu ir šaldytuvas. Buvo net muilas rankoms ir tualetinis popierius. Kaina nemaža, bet ir patogumų atitinkamai. Maudėmės sodybos prūde, vanduo švarus. Šeimininkai nei karto nebuvo atėję pažiūrėti kas vyksta, tik pro šalį eidami pasisveikino ir tiek. Iki Platelių ežero eiti vos 10 minučių. Sodybos aplinka likom sužavėti.

  liepos 10, 2012
  Auksė

  Niekada nebevažiuočiau į šią sodybą, kaina neatitinka kokybės.

  liepos 9, 2012
  Živilė

  Nesuprantu čia taip negražiai apie tą sodybą burnojančių:) Normalūs, geri tiek šeimininkai, tiek ir nameliai, aplinka. Su mumis šeimininkai elgėsi tikrai gražiai, draugiškai, jokio "lindimo į akis" ar "nesvetingumo", kaip kažkas iš komentatorių piktinasi, nebuvo. Neabejoju, kad nesvetingi, nemalonūs šeimininkai pasirodo dažniausiai tiems poilsiautojams, kurie patys elgiasi labai nekultūringai, išgėrę gadina inventorių, triukšmauja, trukdo kitiems besiilsintiems ir pan. Tada nėra ko piktintis šeimininkais - natūralu, kad žmonės saugo kitų ir savo ramybę bei turtą. Namukai kuklūs, bet su visais būtinais patogumais, švarūs. O jau aplinkos gražumas! Matyti, kad daug darbo ir jėgų ją puoselėjant įdėta. Gražūs, švarūs tvenkiniai, puiki tinklinio aikštelė, karstyklės, sūpynės vaikams, šašlykynės prie kiekvieno namuko, pavėsinės - žodžiu, tikrai nieko netrūksta. Džiaugiamės puikiu poilsiu - verta ten sugrįžti:)

  liepos 9, 2012
  Rugilė

  Čia buvo pačios geriausios atostogos. Patiko mano šeimai ir draugams. Labai dėkingi šios sodybos šeimininkams. tai įdomūs ir malonūs žmonės. Mes čia dar atvažiuosim.

  liepos 3, 2012
  Vaida

  Nesuprantu Jūsų komentaru, gal jus ne toj sodyboje buvote? Mes vykome keturiese ir nuostabiai praleidome laiką, vyrai žvejojo, maudėsi, visi nameliu gyventojai kartu zaidė futbola, paskui valgė žuvienę, nors buvome visai nepažystami. Galima žaisti, krepšinį, tinklinį, yra vaikams žaidimo aikštele. Labai patiko, kad prie kiekvieno namelo sava pavėsinė, šašlikinė. Nameliai jaukūs, nenorėčiau, kad jie būtų buvę dideli, juk ne gyventi važiuojam, o pailsėti. Smagu buvo plaukioti vandens dviračiu ir valtele. Šeimininkai pakalbino po kartą, tik eidama pro šalį, jei nebūtume kalbine, tai nebūtų net pristoja, tikrai nelindo į akis. O rankšluosčiai ir patalynė tikrai švari ir kvepianti. Jei nemokate džiaugtis gyvenimu, tai jums visur bus blogai.

  liepos 2, 2012
  Petras

  Nevaziuokite ten atostogauti nes: 1.kaina neverta teikiamu paslaugu 2.semininke pastoviai lenda i akis 3. toletai nesandarus ir smirda 4. pataline nesvari ir nepirmo naudojimo 5. rankslousciai nudeveti 6. maistas tikrai skanus, bet kaina kosmine 7. kambariai mazi ir kiauri vejas pucia gerai 8. seimininke labai nesvetinga 9. seimininkas negerbia mazuju gamtos draugu, gyresi, kad per praitus metus nukove 50 bebru, o seis jau 20, seimininko zodziai "kas i spastus neilindo tous nusauti teko" Manau ispudi susidaret apie situacija, jums palieku spresti ar vaziuoti ten ar ne.

  birželio 7, 2011
  Nijolė

  Negaliu neparašyti komentaro!!!Labai jau save giria."Moderni sodyba" 3gandrų.Iki modernumo tikrai labai toli,verta 1gandro.Nuomavome pagrindinį pastatą "su patogiais apartamentais"ramiai šeimos šventei."Apartamentuose" tualetas gal metras nuo lovos nesandariomis kreivomis medinėmis durimis su dideliais plyšiais.Švaros ir tvarkos labai trūksta 3 gandrų sodybai(įdomu kaip jie gavo tokį įvertinimą).Žadėtos didesnės jachtos(kad tilptumėm visa kompanija)negavome.Prūdai nešvarūs.Pirtimi nesinaudojome.Užsakėm maitinimą.Maistas buvo skanus,paprastas,ūkiskas,bet tikrai neatitiko sumokėtų pinigų ir 3gandrų lygio.Nors už maistą buvo sumokėta, ne tik kad nepasiūlė pasiimti, o viską susirinko ir išsinešė, kad netyčia mes nesugalvotumėm pasiimti.Kai bandėm aiškintis dėl mažesnės kainos už tokias paslaugas, tai šeimininkė "kaip sugedusi plokštelė".Vienu žodžiu apsukrūs ir nemalonūs šeimininkai.Kaina tikrai aukšta ir labai neadekvati suteiktoms paslaugoms.Išvažiavus jautiesi taip, kaip kad tau viešame transporte pavogia rankinę su dokumentais ir gana nemažais pinigais!!!

  birželio 6, 2011
  Kristina

  Labai blogai. Nu labai. Šeimininkė tik ir žiūri, kaip čia nuplėšti daugiau pinigų. Labai nemaloni. Tvenkiniai tragiški, maži ir dumblini. Naktį apšvietimo jokio. Kambariai - neskoningi ir maži. Kainos didelės, žodžiu, niekam nerekomnduoju. Sodyba dvelkia praeitimi. Turiu su kuo palyginti, todėl dar kartą sakau - labai blogai.

  rugpjūčio 5, 2010
  Ingrida

  kaina neverta teikiamu paslaugu,as is vis nesuprantu is kur jie gavo tas zvaigzdutes,musu tualetas buvo uzsikimses,buvom issinuomave tris manukus,o veliau vakare atvaziavo draugai,paprasem pasistatyti palapine,tai paprase 100 lt,uz vieta,ir dar pareiske kad jie ne sventos dvasios ir naudosis vandeniu ir tualetais,tai dar nuplese 100 lt,zodziu 200 lt,uz vieta palapinei.nors tie draugai naudojosi musu tualetais ir dusais,plius mes dar turejom dalintis savo raksluosciais ir patalyne,gerai kad buvome atsiveze savo.Ejom i pirti,tai liepe nuo statybu likusias siuksles sudeginti,kol prisilo pirtis truko puse dienos,tai atejusi apsauke kodel pas mus taip ilgai cia dumai ruksta.zodziu bobulyte ejo ir ejo vis kazkuo nepatenkinta.nevaziuokit nepatariu,aplink plateliu ezera yra pilna kitu zymiai fainesniu vietu.ir dar ten ta sodyba ne prie ezero o prie dvieju prudeliu prileistu karosais.

  liepos 26, 2009
  dalia

  o mes nusivylem.pasitaike vejuotas oras,tai namely skersai isilgai uzavo vejai,patalyne panasu kad neskalbta,gana nesvaru.o kaina pakankamai solidi.daugiau ten tikrai nevaziuosim

  gegužės 31, 2009
  Indra

  Buvom su visa seima pries pora metu-labai grazu, malonus seimininkai,nepamirstamos atostogos!

  gegužės 19, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.92.91.54
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.