Aktyvios pramogos

Pabėgimo kambarys „Lockout“ 0

KAS TAI YRA?

“Lockout” – tai smagiai įtraukiantis sumanumo ir logikos žaidimas Vilniaus senamiesčio rūsiuose. Idealus pagaunantiems azartą intelektualiose pramogose. Kambariuose sukurta aplinka, kurioje pasinersite tarsi į gerą filmą  – pavojingų žudikų maniakų ir detektyvų pasaulį. Žaidimo tikslas bet kuriame kambaryje – ištrūkti iš jo per 1 valandą. Tačiau durų kodą sužinosite tik gerai pasistengę – jo išsiaiškinimas ir yra žaidimo esmė. Visai komandai teks pasitelkti dėmesį, asociatyvinį ir loginį mąstymą, ieškoti objektų, spręsti galvosūkius. Kiekvieno žaidimo scenarijus – vis kitoks, o veiksmas vyksta skirtinguose kambariuose su skirtingais interjerais, aktyvinančiais vaizduotę ir adrenalino jausmą.

Jei esate stiprių nervų žmogus, žaidimą galite išbandyti ir vienas. Bet mes rekomenduojame žaisti komandai nuo 2 iki 7 žmonių nuo 15 metų.

“Lockout”  yra puiki proga išbandyti vienas kitą ar sustiprinti ryšius tarp draugų, bendradarbių, artimųjų.

Ir dar  – kai esi užrakintas kambaryje, ištrūkti iš jo yra nepakartojamas jausmas: patirtkite tai! Į žaidimą registruojame iš anksto.

PRITAIKOME JŪSŲ PROGAI

“Lockout” žaidimai jau tapo dažno vakarėlio dalimi: gimtadienių, mergvakarių, bernvakarių. Netgi piršlybų. Jei ir jūs norite žaisti ypatingai, susitarkite su mumis – galime pakoreguoti scenarijų pagal jūsų poreikį: pavyzdžiui, žaidimo metu kam nors netikėtai padovanoti dovaną. Arba organizuoti varžybas – galėsite išsiaiškinti, kuris iš jūsų  komandos yra sumaniausias.

NUSIKALTIMO VIETA

Durys už nugaros užsitrenkia. Tu jau čia.  Jauti, kad žudiko pėdsakai dar neatšalo.  Į nusikaltimo vietą įsikimbi detektyvo žvilgsniu. Matai, kad jau pasidarbavo kriminalistai – apibrėžė aukos vietą, sužymėjo įkalčius. Ir paliko ją tau ir tavo komandai – aštriems protams, kurie geba matyti daugiau, nei kiti.

Mintimis skverbiatės į kiekvieną pastebėtą daiktą aplinkoje – ar tai tik detalė, ar ženklas, pastūmėjantis šį kriminalinį galvosūkį į priekį? Netrukus suvokiate, kad žudikas – išties intelektualus. Gal net pas Hanibalas Lekteris. Ieškodami rakto į jo mąstymą pasitelkiate ir matematiką, ir fizikos dėsnius.  Tik laikas nenumaldomai tiksi, spaudžia į kampą: jei su komanda neišnarpliosite galvosūkio iki galo, žudiko pėdsakai išnyks amžiams. O kartu su jais-  ir jūsų viltis laimėti.

“Nusikaltimo vietą” rekomenduojame 4-7 detektyvų komandai. Ne jaunesniems, nei 15 metų. Tačiau, jei komandoje yra bent vienas ar keli suaugusieji – Nusikaltimo vieta yra puiki pramoga šeimai, kur vaikai tikrai nepraleis progos nustebinti puikia įžvalga ir seklio gabumais!

MANIAKO IRŠTVA

Šiurpas nutvelkia kūną. Blausiai sklinda elektros šviesa, tarsi būtum slogiame sapne. Bet tu – ne jame. Liečiami daiktai tau kužda: bėk iš čia kuo greičiau! Nes jei pirmiau grįš Jis, šiame rūsyje tu pasiliksi amžiams.

Atsigręži į savo draugus – jų judesius ir mąstymą jau pagreitino adrenalinas. Jūs sutelkiat visas jėgas. Perprasti žudiko intelektą bus sudėtinga – savo irštvoje jis paslėpė daug painių galvosūkių: išsprendžiate vieną, randate kitą. Nepametat vilties. Jūs tikit, kad išsiveršit į laisvę. Bet tam turite tik 1 valandą.

Iš žudiko kambario geriausia bėgti 4-7 žmonių komandai. Idealiausia tai daryti jau aptikus žudiko pėdsakus “Nusikaltimo vietoje”, nes abu žaidimai temiškai yra susiję. Kaip ir ten, taip ir “Maniako irštvoje” galvosūkiai yra sudėtingi, bet visai kitokie. Teks žvelgti plačiai, galvoti kūrybingai. Jei mintys pateks į aklavietę, nepanikuokit – jums padės paslaptingas pagalbininkas. Jei tik to norėsite.

Dėl įtempto siužeto į žudiko kambarį įleidžiame tik nuo 15 metų.

Kontaktai

UAB Kvizas
Kauno g. 2 Vilnius, LT 01310

(370) 616 53715

info@lockout.lt

www.lockout.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.