Patarimai turistui

Pranešk apie skriaudžiamą gamtą – Maps.lt iniciatyva 3

Maps.lt kartu su nevyriausybine organizacija „Baltijos aplinkos forumas“ kviečia visus prisijungti prie bendros iniciatyvos, skirtos apsaugoti „skriaudžiamą“ mūsų Lietuvos gamtą.

 

Šio iniciatyvos tikslas – įtraukti Lietuvos visuomenę fiksuojant aplinkos apsaugos problemas ir padarytus pažeidimus.

 

Nuo šiol, kiekvienas Maps.lt svetainės lankytojas, pasinaudojęs žemėlapio funkcija „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“, nurodydamas tikslią vietą žemėlapyje galės pranešti apie pastebėtus nusikaltimus prieš gamtą.

 •  Teršiamos upės ar ežerai;

 • Kanalizacijų sistemos išleidžiamos į aplinką;

 •  Šiukšlynai miškuose;

 • Automobilių „laužas“ (netinkamos eksploatuoti transporto priemonės) kiemuose;

 •  Deginamos atliekos;

 •  Neleistinai kertami medžiai ir želdiniai

 •  Brakonieriavimas

 • Niokojama gamta – gyvūnai ir augalai

 • Ir kt.

http://www.maps.lt/index.php?id=1429 

Komentarai:

  Birutė

  Prienų rajone, Veiverių seniūnijoje, Mažujų Žariškių kaime, sodų bendrijos ,,Riešutas" teritorijoje visą vasarą teršiamas Pilvės upelis. Sodo gyventojas Artūras Mamaitis karučiais veža statybines atliekas ir verčia tiesiog į upelį. Į pastabas nereaguoja arba atsako agresija. Žmogus jau buvo baustas už gamtos niokojimą. Labai prašome sudrausti poną Artūrą Mamaitį. Sodų bendrijos ,,Aušrinė" gyventojai.

  spalio 22, 2015
  Kristina

  „Visais ratais už gamtą“ projektas suburia aplinkosaugininkus ir vairuotojus vienam tikslui – atsakomybės jausmui gamtos atžvilgiu. Svetainėje motomanai.lt/uz_gamta/ , galima rasti daugiau informacijos apie leidžiamas trasas, apie eksplotacinių atliekų surinkimo ir pardavimo punktus ir kitą naudingą informaciją :)

  liepos 14, 2011
  Saunu!

  Man- asmeniskau patiko<ka jus rasote apie musu visumylima-brange Lietuva! Manua,kad ir kitiems patiko skaityti apie-Lietuva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!man-9Taip-patiko,labai,patiko!!!!!!!!!!!!!!Aciu,kad isklausote mane ir mano nuomone-tikrai yra smagu rasyti atsakyma apie Lietuvos-gamta,regionus ir kitus dalykus,bet as noreciau pasakyati-ka labiausia manau!!!!!! Tikrai,jeigu galima tai parasyti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!man atrodo,kad raso visiska ,,Teisybe"!!!!!!!!!!!!!!!Aciu,jums,labai-dekoju.!!!!!!!!!!

  kovo 17, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.