Aktyvios pramogos > Vairavimo pramogos

Raudoni drambliai 0

„Raudoni drambliai“ – tai keturračiai motociklai, suteikiantys Jums emocijų, bendravimo, išbandymų ir adrenalino. Garantuojame, kad pamiršite neatsakytus elektroninius laiškus ar po savaitės artėjantį susitikimą su vadovu. Visi kartu pamatysime, kaip pavasarį tirpsta sniegas, ir pradeda skleistis pirmosios žibutės. Karštą vasaros dieną išsimaudysime vėsiame miško upelyje. Rudenį – nuvažiuosime ten, kur nėra buvęs joks grybautojas, o žiemą – pasiausime sniego pusnyse.

keturraciai

 

Pramogos keturračiais motociklais

Galingi motociklai varomi keturiais ratais, todėl pravažiuoja net ir ten, kur pasiduoda bekelui paruošti visureigiai. Keturračio valdymas lengvai suprantamas, o profesionalūs instruktoriai pasiruošę lydėti trasoje.

Siūlome išbandyti:
„Greičio ruožą“
„Kelionę bekele“
„Orientacinį žygį“
„Turistinį žygį“
„Naktinį safarį“

“Raudoni drambliai“ jau antrus metus(nuo 2006 m.)užsiima renginių su keturračiais motociklais organizavimu. Manome, kad kiekvienas turi dirbti tą darbą kurį išmano geriausiai, todėl drąsiai teigiame, kad esame renginių su kvadrociklais profesionalai. Dalyvių saugumas ir renginio kokybė, išskirtinis mūsų ženklas.
Kodėl klientai renkasi „Raudonus dramblius“?:

1. Patirtis. Per pirmuosius savo veiklos metus, surengėme daugiau nei šimtą skirtingo sudėtingumo renginių su keturračiais motociklais Lietuvoje, todėl mūsų patirtis garantuoja, Jūsų renginio sėkmę ir gerus įspūdžius.
2. Keturračių nuoma be tarpininkų. Kvadrociklus užsakote „iš pirmų rankų“ ir be „tarpininkavimo“ mokesčių.
3. Dirbame lanksčiai. Paruošime bet kokio sudėtingumo ir trukmės, tik Jums skirtą renginį, bet kurioje Lietuvos vietoje.
4. Aptarnaujame nuoširdžiai. Mes mylime kiekvieną savo klientą, todėl stengiamės daugiau, nei stengiasi mūsų konkurentai.

Nuo šiol dar daugiau keturračių motociklų gerbėjų gali išbandyti išskirtines, smagias ir kokybiškas „Raudonų dramblių“ pramogas keturračiais motociklais.

PIRMADIENĮ ir ANTRADIENĮ vykstančioms „Raudonų dramblių“ pramogoms keturračiais motociklais, taikome 33% nuolaidą. Nedelskite ir užsisakykite tuoj pat!

Nuolaida netaikoma keturračių transportavimui į Jūsų pasirinktą vietą. Taip pat ši nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis.
Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti grupės nuo 5 iki 30 žmonių.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.