Kaimo turizmas > Telšių apskritis > Plungės rajonas

Reginos Skridailienės kaimo turizmo sodyba 8

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 17
Viso numerių: 7
Viso namelių: 7

Kainų ribos:
Numeris: 50-75 Lt

Sodyba įsikūrusi 500 m nuo Platelių ežero šalia Paežerės Rūdaičių kaimo. Ramus poilsis šeimoms. Poilsiui siūlomi 4 dviviečiai ir 3 triviečiai nameliai. Yra bendro naudojimo patalpa, kurioje yra dušas, WC, pirtis, virtuvė. Taip pat yra nedidelė pobūvių salė gimtadieniams ir kitoms šventėms organizuoti (talpina iki 30 svečių).

Sodyboje yra įžuvintas tvenkinys, kuriame galima pažvejoti. Išnuomojame valtį. Taip pat galima pažaisti krepšinį, tinklinį ir dažasvydį. Aplink sodybą miškas, galima grybauti ir uogauti.

Gandriukų skaičius:1

Paežerės Rūdaičių k.,
Platelių sen. LT-90036 Plungės r.

Komentarai:

  Alina ir Ramūnas

  Ačiū už nuostabią aplinką mūsų vestuvėse 2012-07-07!Labai gražiai papuoštas stalas, labai skanus maistas, rūpestingos ir mandagios virtuvės šeimininkės-svečiai buvo sužavėti.O ir sodybos šeimininkai- puikūs žmonės, bendravo kaip su senais pažįstamais.Dar kartą ačiū už galimybę pabūti Jūsų sodyboje.Sėkmės Jums!

  liepos 11, 2012
  Vasara

  Mus šlapius (visą dieną lijo) po dviračių žygio mielai priėmė,pirtį iškūreno,drabužius leido išsidžiovint, valgyt išsivirėm virtuvėlėj ir buvom labai laimingi. Prabangos nesit, bet aplinkanuostabi ir šeimininkė miela buvo...

  gegužės 29, 2012
  Lina

  Na sodybą puiki,bet jau ponia Regina iš tos serijos;BUS TŲ KLIENTŲ...su tokiu požiūriu,jų tikrai daug nebus.Norint užsisakyti namelius,kalbant vyksta vos ne svečių atrankos kastingas.Po tokių derybų,labai stipriai nusimuši sau nuotaiką ir kitiems kurie vilėsi važiuoti kompanijoje.Suprantama,kad kuožnas savininkas nori uždirbti kuo daugiau,bet kai tai vyksta nesveikai.....Nebeatcižvelgiama į savo sodybos trūkumus,kurių bėja,po kelerių metų tikrai yra susidaręs nevienas.Mes nepriekabūs,bet kai prie mūsų priekabiauja,tai negaliu nutylėti ir aš.Dušas visada purvinas,maišytuvas kiauras,lovų čiužyniai kalnuoti,patalynė kaip merlius.Nieko nėra amžino,ateina laikas kai reikia ir atcinaujinti.O jai pavargote tavrkingai aptarnauti savo sodybos poilsiautojus,tai geriau išviso net nekelkite telefono ragelio.Ir nepamiškyte,kad ne jums klientas turi įtikti,o jūs jam,ploninkite balselį.Daugiau nebėra noro ten važiuoti.

  gegužės 23, 2011
  Raminta

  Tai tikrai nuostabi sodyba ir nuostabus šeimininkai. Buvom pernai porai dienų atsipūsti po vestuvių.Nieko prašmatnaus, paprasta, bet fantastika. Šventėm savo šventę Suvalkijoje, vienoje iš kaimo sodybų, tai tikrai teko labai nusivilti. Su dideliu nepasitikėjimu važiavom į šią vietą. ir galiu pasakyti, kad grįšim dar nekartą net iš Marijampolės. nuoširdus ačiū šeimininkei.

  vasario 13, 2011
  Svečias

  kai sodyba tik pradėjo priimti svečius ir šeimininkai puikiai bendravo,ir jokių nesklandumų nebuvo.Tačiau praėjus keliems sezonams,turbūt pavargo nuo pastovių klyjentų,ir aplamai nuo visų,pradėjo vaikščioti ir tikrinti,ir kabynėtis.O atvykus,norisi pailsėti,o ne susigadinti poilsio nuotaikos.Viskas yra suprantamą,kad pasytaiko įvairių poilsiautojų ir gal visiems ir neytiksi,bet jų bendravymas žymiai pasikeitė,bet ateina vasarą ir mus vizgi traukia ši sodybą,tačiau abejojeme,ar neteks vėl susidurti su nusyvilimu,dėl šeimininkės komentarų.Viliamės,kad atsižvelks į šiuos,surašytus nusiskundimus,ne būsymi poilsiautijai,o pati sodybos šeimininkė.

  liepos 9, 2010
  regina

  Ačiū, kad informavote. Tikrai pas tokius nevažiuosime.

  birželio 22, 2010
  Svečias

  pati vieta tikrai puiki atsipalaidavimui, tačiau šeimininkai tikrai gali sugadinti nuotaiką.

  rugpjūčio 10, 2009
  Rimante

  Sodyba, aplinka, tokios paslaugos kaip pirtis, virtuvėlė, patalynė ir panašiai - puiku, jokių priekaištų, bet... pati savininkė išlydi gerokai pakeltu tonu dėl kelių ant stalų paliktų šiukšlių ar stiklinės taros (suprask, kad mes ją turim išsivežti su savimi)ir komentaru, kad mes nebelaukiami. Kai mokama tokia suma, manau, kad patys savininkai ar samdyti žmonės turėtų pasirūpinti aplinkos sutvarkymu prieš atvažiuojant naujiems svečiams. Pailsėjom puikiai, vieta nuostabi, tačiau atsisveikinimas sugadino gerai praleistą savaitgalį.

  rugpjūčio 10, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.