Apgyvendinimo paslaugos

Romantic viešbutis (Panevėžys) 0

Mielieji,

Sveikinu Jus, atvykusius į išskirtinę vietą – jaukų, šiltą ir savitą viešbutį, kuris įrengtas buvusiame pirmajame Pabaltijyje mechaniniame malūne, statytame 1848m.

romantica-16romantica-99
galerija-20dsc_8883
Malūnus Lietuvoje nuo seno globojo „kaukai“ – požemio dievaičiai arba dvasios, ir skalsindavo naudą ten, kur jie gyvendavo. Jūs negirdėsite mūsų „globėjų“ lopšinių, bet miegas čia bus saldus ir atstatantis, Jūs nesutiksite Jų koridoriuose, tačiau išvažiuosite pilnais lagaminais sėkmės ir išsipildančių palinkėjimų, skirtų tik Jums.

Svečiuojantis pas mus Jums tikrai netrūks veiklos:

• Svečiams mes siūlome 73 jaukius kambarius su kabeline televizija, telefono ryšiu, verslo įranga, seifais, internetu, mini barais. Subtili prabanga ir nepakartojamo grožio vaizdai pro kambario langus į Senvagę, pakels nuotaiką ir maloniai nuteiks visai dienai. Senojoje pastato dalyje įrengti senovinio tipo kambariai: medinės grindys, sijos, originalūs baldai ir interjero detalės

16-2255

• „ETNO-SPA” – tai vienintelis Lietuvoje SPA, išlaikęs ten buvusio malūno autentiką. Taip pat puoselėjantis lietuviškąsias tradicijas ir jų šaknis! Mūsų ETNO-SPA Jūsų laukia daug malonumų:
o Pirtys ir ritualai pirtyje;
o Masažai;
o Veido procedūros;
o Plaukų priežiūros SPA;
o Kūno procedūros;
o Ritualai;
o Plaštakų ir pėdų procedūros;
o Depiliacija vašku arba cukraus pasta.

• Restorane „Deja’Vu“ galima mėgautis puikia virtuve, kurią galima nusakyti keliais žodžiais – europietiška, rafinuota, prabangi. Čia galite pasilepinti firminiais kepsniais ir kitais mūsų virtuvės šefo paruoštais skanėstais. Vakarais dar daugiau jaukumo ir romantikos suteikia geras vynas, žvakių šviesa ir muzika.

• „Romantic InForma” – tai savo estetiškumu ir paslaugų kokybe išsiskiriantis reabilitacijos ir sveikatingumo centras. Tinkamas fizinis krūvis būtinas tiek sveikatingumo atostogų metu, tiek visą gyvenimą. Svarbu įsisąmoninti, kad judant malonumas yra svarbiau už ambicijas, o džiaugsmas – už rezultatus.

• Mūsų viešbutyje yra keturios skirtingų dydžių konferencijų salės, kurios idealiai tinka įvairiems priėmimams ir susirinkimams. Jose mes galime priimti žmonių grupes nuo 12 iki 200 asmenų. Jūsų patogumui, konferencijų salės yra atskirtos nuo viešbučio svečių kambarių, bet turi patogų priėjimą tiek iš vidaus, tiek iš lauko pusės. Visose konferencijų salėse veikia spartus bevielis internetas.

sveikatingumas-1romantic_321

Adresas:  
Kranto g. 24, LT-35173  Panevėžys
mob.:  +370 616 16170(rezervacijoms)
tel.: +37045584860
faks.: +37045581162
hotel@romantic.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.234.244.181
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.