Aktyvios pramogos

Sniego motociklų nuoma Trakų rajone 5

Tamsius ir niūrius žiemos vakarus praleiskite gamtoje turiningai ir ekstremaliai ! Mes siūlome išbandyti galingus ir greitus sniego motociklus, skrieti greičiau už vėją apsnigtais laukais, miškų takais ir ežerais.Aplankysime įdomias vietas, piliakalnius. Adrenalinas ir neišdildomi įspūdžiai išliks ilgam. Safarį organizuojame Trakų raj. Aukštadvario seniūnijoje darbo dienomis ir savaitgaliais, Jums patogiu laiku.

 

Komentarai:

  Sandra

  Laba diena, Norėčiau sužinoti daugiau informacijos dėl sniego motociklų nuomos sausio 26 ar 27d., dviems asmenims, ar būtų įmanoma? Kokios kainos ir kiek valandų trunka pasivažinėjimas? Kokios nuomos sąlygos? Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymą.

  sausio 20, 2016
  Lina

  Laba diena, Ar vis dar organizuojate pasivazinejimus. Butu seimai keturiu asmenu. Aciu

  sausio 15, 2016
  Irena

  Laba diena, vasario 15-16 dienomis norėtumėme apsilankyti Jūsų pramogų bazėje. Ką Jūs galite pasiūlyti šiomis dienomis (yra vilties kad bus sniego:)), kokios kainos ?

  sausio 13, 2014
  Andrius

  Laba diena, Gruodžio 23-sausio 6 dienomis planuojame aplankyti jūsų pramogų baze. Šiomis dienomis ka jus galite pasiulyti per pramogas? Kokios kainos? Andrius

  lapkričio 2, 2013
  Midvidas

  5-7 žmonės norėtume pasivažinėti sniegrogėmis. Kokios galimybės tai padaryti gruodžio mėn tarp 25 iki 31. Gyvename elektrėnuose . Pagarbiai Vydimantas

  gruodžio 19, 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.215.16.238
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.