Aktyvios pramogos

Straikbolas karinių pramogų poligone „Kariauk“ (Vilniuje) 1

Straikbolas – tai žaidimas, suteikiantis galimybę pailsėti gamtoje, išbandyti vikrumą, pajusti šiokį tokį kovos azartą. Šiame žaidime gali dalyvauti abieju lyčių atstovai. Su tėvų leidimu gali dalyvauti ir nepilnamečiai. Žaisdami straikbolą, Jūs atrasite savyje tokių, savybių, kurių neįsivaizdavote, kad turite. Jums teks priimti staigių sprendimų, imtis atsakomybės, remtis į draugo petį. Tai puikus būdas pailsėti gamtoje, pasportuoti, praleisti laiką su draugais (vienam šį žaidimą žaisti sudėtinga), gauti dozę adrenalino ir turiningai praleisti laiką.
Kuo šis žaidimas skiriasi nuo dažasvydžio? Ginklų realumu – naudojamos realių ginklų kopijos. Taip pat – maža traumų tikimybė. Nuo straikbolo kulkos nelieka tokių mėlynių, kaip nuo dažų kamuoliuko. Todėl nereikia tiek daug apsaugų. Pamirškite kaukes – naudojame nerasojančius apsauginius akinius. Yra ir kitų privalumų. Neribojamas žaidimo plotas. Galima žaisti net ir gyvenamosiose patalpose, nes straikbolo kamuoliukus lengviau sušluoti, nei išvalyti dažus. Šūvio taiklumas – iš 35 m. atstumo iš dvieju šūvių pataikome į cigarečių pakelį.
Plati naudojamų aksesuarų paletė – pradedant radijo stotimis ir baigiant kolimatoriniais taikikliais. Naudojant autentiškų ginklų kopijas ir aprangą, įmanoma pajusti tikro mūšio dvasią.

Žaidimai organizuojami iki -20 laipsniu šalčio, ištisus metus. Vienu metu galima apginkluoti 70 karių.

Aikštelė:
Buvusi karinė bazė, poligonas skirtas dideliems žaidimams. Dažniausiai jame organizuojame žaidimus nuo 20 dalyvių. Poligonas yra netoli Nemenčinės pl. Geras privažiavimas.

 

Komentarai:

    Rimas

    sveiki koks minimalus zmoniu skaicius turi buti ?ir kada galimas rezervavimas nuo kitos savaites?

    rugsėjo 7, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.234.244.181
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.