Apgyvendinimo paslaugos

Verslo klasės viešbutis „Navalis“ 4 **** 0

Klaipėdos miesto centre Jūsų laukia modernus 4 **** verslo klasės viešbutis – „Navalis“ !

Alsuojantis svetingumu ir modernia klasika, pagardintas žiupsneliu istorijos… Tai Klaipėdos centre nuo 2002 metų veikiantis elegantiškas viešbutis „Navalis“, įsikūręs istoriniame, 1863 metais už Klaipėdos miesto filantropo pirklio J. L. Vynerio lėšas pastatytame pastate.

159

Šiandien keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Navalis“ siūlo ramų ir komfortišką poilsį standartinės, verslo ir liukso klasės kambariuose ar apartamentuose su lauko terasa.

2008-ųjų pavasarį duris atvėrė istoriniame keltininko name įsikūręs viešbutis „Old Port Hotel“. Šis jaukus trijų žvaigždučių verslo klasės viešbutis yra ypatingoje vietoje – tarp Klaipėdos miesto piliavietėje įrengto jachtų uostelio bei Danės krantinės. Ši vieta viešbučiui „Old Port Hotel“ suteikia romantikos bei leidžia pasijusti apsistojus tikrame jūriniame mieste.

Ilgametė patirtis aptarnaujant įvairaus pobūdžio ir svarbos renginius mūsų viešbučių konferencijų ir pobūvių salėse ar klientų renginio vietoje, apgyvendinant skirtingų dydžių svečių grupes, aukšto rango valstybės ir užsienio šalių atstovus leidžia užtikrinti aukšto lygio paslaugų suteikimą.

3834posedziu

32mazojididzioji

UAB „Baltijos Dorė“ 2002 m. birželio mėn. Klaipėdos miesto centrinėje dalyje atidarė aukštos klasės keturių žvaigždučių viešbutį „Navalis“, teikiantį apgyvendinimo, konferencijų organizavimo, restorano paslaugas. Per trumpą laiką viešbutis “Navalis” tapo vienu iš lyderių Vakarų Lietuvoje. Viešbučio ir restorano teikiamų paslaugų kokybė bei aukštos kvalifikacijos darbuotojai pelnė aukščiausius ne tik Lietuvos, bet ir užsienio valstybių vertinimus.

Išskirtinai jaukus 28 kambarių elegantiškas 4 žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Navalis“ įrengtas 2002 m.  rekonstruotame XIX a. pastate, pačiame Klaipėdos miesto centre, Herkaus Manto g. 23.

8183

8485

Viešbutyje „Navalis“ yra 10 moderniai įrengtų, gerai apšviestų standartinių kambarių, 13 erdvių verslo klasės kambarių, 2 liukso klasės kambariai, 3 stilingi dviejų kambarių apartamentai su lauko terasa. Kambariuose įrengta individualiai reguliuojama kondicionavimo ir šildymo sistema. Viešbutyje teikiamas nemokamas bevielis internetinis ryšys, yra palydovinė televizija, garsą izoliuojantys langai, šviesą sulaikančios užuolaidos, mini barai, telefonas.

9194107111118134

Visuose vonios kambariuose yra šildomos grindys, plaukų džiovintuvai, aukštos kokybės higienos ir parfumerijos rinkiniai, siuvimo reikmenys. Verslo, liukso klasės kambariuose bei apartamentuose rasite minkštus kilpinius chalatus bei šlepetes.

135143146standartinisverslo-klases49

Viešbučio „Navalis“ restoranas

Elegantiškas ir subtilus – tai Klaipėdos centre įsikūrusio viešbučio „Navalis“ europietiškos virtuvės restoranas. Virtuvės meistrai per vienuoliką veiklos metų pelnę miestiečių ir svečių įvertinimą kviečia restorano lankytojus panirti į šviežio, natūralaus ir kartu gurmaniško maisto pasaulį.

Restorane stengiames ypatingai paminėti kalendorines šventes ir kulinarijos pasauliui svarbias datas, organizuojame Valentino dienos, Naujųjų metų vakarus.

596572

Hotel „Navalis“
UAB „Baltijos Dorė“
Manto str. 23, LT – 92234 Klaipeda
Mob. 370 615 38857
Tel. 370 46 404200
Fax. 370 46 404202
E-mail: marketing@navalis.lt
www.navalis.lt

 

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.234.244.181
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.