Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Molėtų rajonas

Vlado Telksnio kaimo turizmo sodyba 2

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 8
Viso numerių: 2
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Sodyba: 350 Lt

Balninkai – miestelis Molėtų rajone, įsikūręs tarp Alaušų ir Piršeno ežerų. Važiuojant nuo Molėtų Anykščių kryptimi už 5 km yra posūkis į kairę „Balninkai“. Nuvažiavę 18 km asfaltuotu keliu privažiuosite Balninkus. Pagrindine gatvele važiuokite iki Alaušų ežero. Jei važiuosite iš Kauno nuo Ukmergės Molėtų link, 21-ajame km rasite Želvos gyvenvietę. Pasukę į kairę važiuokite apie 7 km iki Balninkų miestelio. Prie pat Alaušo ežero stovi poilsio namelis.

Pirmajame jo aukšte yra menė su židiniu. Čia galima ramiai pasėdėti prie židinio arba draugų būryje. Antrame aukšte įrengti 2 miegamieji – trivietis ir keturvietis. Virtuvėje, kurioje rasite visus reikalingus indus, galima pasigaminti maisto. Jei reikia produktų, maždaug už 100 m nuo sodybos yra parduotuvė. Taip pat iš vietos gyventojų galima nusipirkti kaimiško maisto. Namo rūsyje yra pirtis, dušas, tualetai. Visada karštas vanduo. Po namu įrengtas garažas.

Alaušų ežero plotas apie 260 ha. Retas ežeras turi tokią nuostabią pakrantę: ilgas, platus, smėlingas atabradas – puiki vieta taškentis ir vaikučiams, ir suaugusiems. Galima pažvejoti, paplaukioti valtimis, vandens dviračiu. Norinčius galime pavažinėti arkliuko traukiamu vežimaičiu.

Svečiai laukiami bet kuriuo metų laiku, nes namelis šildomas.

Gandriukų skaičius:3

Alaušų 2,
Balninkai,
LT-33034 Molėtų r.

Komentarai:

  Skaidra

  Grazi aplinka, skoningai ir labai patogiai irengta sodyba. Puikus interjeras, visa iranga sventei svesti :), o ryte i ezera nubegti isimaudyti. Didelis aciu maloniems ir svetingiems seimininkams.

  liepos 21, 2010
  IEVA

  LABAI GRAZU

  birželio 25, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.233.221.90
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.