Lankytinos vietos > Kaunas

Zoologijos sodas 0

Kauno zoologijos sodas oficialiai duris atvėrė 1938 liepos 1d. Tai buvo daugelio metų planų įgyvendinimas po Nepriklausomybės atgavimo. Atidarymo dieną buvo tik 40 eksponatų, kuriuos atvežė profesorius Tadas Ivanauskas arba tai buvo jam dovanoti kitų zoologijos sodų gyvūnai. Per metus sodo eksponatų skaičius išaugo iki 150. 1958 metais gruodžio 4 dieną Kauno zoologijos sodui suteiktas Respublikinio zoologijos sodo vardas.

Lietuvos zoologijos sodas yra miesto centre. Šiandien tai nedidelis 15,9 ha parkas, kuriame auga šimtamečiai ąžuolai. Pagal plotą ir laikomų gyvūnų skaičių zoologijos sodas galėtų prilygti vidutiniam Europos zoologijos sodui.zebras

Daug žmonių atvažiuoja net iš tolimiausių šalies kampelių, pasivaikščioti po zoologijos sodą ir gerai bei turiningai praleisti laiką. Vaikams čia iš tiesų daug atrakcijų: jie gali pajodinėti poniukų ar asiliuku, pasivažinėti karieta. Taip pat prijaukintos lamos vedžiojamos po teritoriją, kurias vaikai gali liesti glostyti ir pajausti kokie gali būti šilti ir draugiški gyvūnai.

Informacija kontaktams

Radvilėnų pl. 21,
Kaunas, Lietuva
Tel. 8 37 332540
El. paštas: zoosodas@is.lt
Svetainė: http://www.zoosodas.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.