Kelionių maršrutai > Pėsčiųjų maršrutai

Kelionė pėsčiomis – „Vilniaus angeliukai“ 0

Jei  sėdite namuose ir nesugalvojate, ką nuveikti ( taip, žinoma, viskas atsibodo, nėra naujų idėjų, NEĮDOMU!) siūlome Jums surengti smagią atrakciją. Surinkite draugus ir pažįstamus, pasiskirstykite komandomis po du ar tris ir traukite į Vilnių ieškoti Vilniaus angeliukų.

Angelai neša ypatingą žinią ir saugo miesto gyventojus bei į Vilnių užsukančius svečius nuo įvairiausių negandų ir nelaimių.

Įvairiausiose miesto vietose pastebėdami skirtingus angeliukus teigiamų emocijų neišvengsite. Visi jie unikalūs, perduodantys skirtingą nuotaiką, turintys savo atsiradimo istoriją. Skulptorius Vaidotas Ramoška juos kuria itin kruopščiai ir su meile., taigi angeliukai gimsta ne greičiau negu per mėnesį.

Angeliukai – labai lengvi, kad žmonės juos be vargo galėtų pernešti į vietą, kur tuo metu labiau reikia pagalbos. Taigi Jūsų žaidimas nuo to taps tik smagesnis, juk angelėlį rasti galite bet kur! Daugelis angelų jau kone visą miestą išmaišė.

Padėsime Jums keliomis užuominomis. Nors angelai keliauja po visus miesto rajonus, viena labiausiai jų numylėtų vietų yra Vilniaus senamiestis. Patogiai įsitaisę sėdi Rotušės, Katedros ar Kudirkos aikštėje ar viename iš daugybės Vilniaus universiteto kiemelių. Pasitaiko, kad angelai nukeliauja ir į miegamuosius Vilniaus rajonus ir kurį laiką saugo ir džiugina privačių ar daugiaaukščių namų gyventojus.

Angelų gyvenimo istorija labai spalvinga – pavyzdžiui angelai emigrantai, iškeliavę gyventi į užsienį. Tai nutiko kai Vilnius rengėsi tapti Europos kultūros sostine, Lietuvai 2009 metais minint savo vardo tūkstantmetį išvakarėse. Gerumo simboliai angelai papuošė apie 20 Europos miestų pastatų ir viešųjų erdvių. Visi saugo, globoja ir, žinoma, džiugina žmones.

Dar vienas „pašnabždukas“  – vienas angelas, ypatingas į Lietuvą atvykstantiems bei iškeliaujantiems lėktuvu. Ramiai ir tyliai Tarptautiniame Vilniaus oro uoste sėdintis mažylis, visus išlydi su šypsena ir linki gero kelio. Simpatiškas ir labai mielas gražuolis, įsitaisęs išvykimo salėje ant lagamino, vadinamas oro uosto ir Lietuvą aplankiusių svečių globėju. Tikima, kad tie, kurie šį angeliuką paglosto, palinki sau gero skrydžio ir sėkmės gyvenime.

Taigi įjunkite savo beribės fantazijos mygtuką ir geras laikas garantuotas. Fiksuokite akimirkas su angeliukais nuotraukose, o vakare susėskite su draugais prie puodelio kavos jų aptarimui. Sėkmės!

900f35  1__235c18img_9773_2Angeliukas_VTD_1

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.